맥심180

페이지 정보

profile_image
작성자김의원 조회 6회 작성일 2023-03-18 17:11:25 댓글 0

본문

Sunt Bucatarul Personal Al Lui Mitzuu 24 ORE !

M-a cocosat @mitzuuyt cu poftele lui...
________________________
I'm open to collaborate, if you are a business, contact me here: contact@mitzuu.ro / tatamitzanu@gmail.com or on Instagram !

Everything in this video, including the thumbnail are for entertainment purpose only, and does not represent the reality. No one was harmed. DO NOT DO THIS AT HOME ! Everything is done under professional supervision and in a controlled environment !
mitzuu : nu stiu sigur daca sa te angajez sau nu...
Cute Channel : Respect maxim pentru munca depusa!
Costin Bejenariu : cel mai mare respect pentru ca la varsta asta înca "va mai jucati cu copilul" si îi faceti poftele, faceti o treaba frumoasa, spor în continuare
Ciprian Morar : Respect maxim pentru munca depusă Respect tata Mitzanuuuu
Nico : Bravo Tata Mițanu ❤

Vlog: Varză călită și chec cu cacao!


@fanioanaandrus508 : E foarte simpatic Mark! Poate dacă se mai duce pe la Sely la școală, va vedea ce frumos e și va vrea și el la grădiniță.☺️ Checul arată mega bine, și nu vreau să îmi imaginez ce gust bun are! Parcă îi și simt mirosul dulce prin ecran! Te pup cu mare, mare drag!❤
@ellydraghici9152 : La multi ani si cat mai multe vloguri... nu ne ai plictisit ieri tim chiar mi a lipsit vlogul tau asa ne ai invat zilnic si ne place. Pofta la chech si o zi frumoasa, petrecere super ca dorec maine astept vlogul sa l vad. ❤❤❤
@visannicoleta2576 : O seară foarte frumoasă și spor la gătit ♥️Poftă bună să aveți și mie drag de voi foarte mult vă iubesc foarte mult!
@denisaolaru456 : Este foarte bine ca Selenei ii place la scoala. Si mie dar la mine este mai greu pentru ca sunt intr-a 6-a.
Imi place foarte mult cum arata mancarea si cumpărăturile pe care le faci. Abea astept vlogul de la petrecerea Selenei. Copii sunt minunați si simpati,la fel ca animalutele.
Acel chec a iesit wow. Imi place foarte mult.
Eu as vrea sa postezi in fiecare zi,deoarece stiu si la ce oră postati, si anunt si familia.
De cand v-am cunoscut,v-am dar like,m-am abonat si v-am lăsat un comentariu.
Esti minunata.
Seara plăcuta!
@andreeagheorghe7463 : Bună seara nu te lasă de vlog ma uit la toate vlogurile tale chiar ma inspiri ce faci tu la mâncare la cumpărături te pup ❤

엄마 장례식장 화장실에서 다른남자와 요구를 즐기는 정신나간 부자집사모님

#영화리뷰 #영화소개

※ 영화제목은 영상 상단에 기재되어 있습니다

한세아! 만세아!

▶영화정보(Movie Information)

[네이버]
https://movie.naver.com/movie/bi/mi/basic.nhn?code=125709

[구글]
https://play.google.com/store/movies/details/%EC%A0%95%EC%82%AC_%EB%AC%B4%EC%82%AD%EC%A0%9C%ED%8C%90?id=gJpiqchTuOU
소랑 : 진짜 여배우 너무 예뻤음. 영화제에 복장 때문에 욕먹는게 너무 어이없었네요. 남들은 다 가슴.내놓고 멋있다는 소리 들어도 속살 안 드러낸 빨간 드레스에 검은 줄 좀 감았다고 결박 코스프레냐고 천박하다고 욕먹는거 진짜 화났음
Howard D : 리뷰 너무 쟈밌습니다ㅋㅋㅋ 영상들 계속 정주행하게되네요ㅋㅋㅋ
투기 : 남주 딸이 너무 귀엽다 ㅋㅋㅋ
하녜 유 : 개인적으로 이 영화보고 남주 딸이랑 아내가 가장 불쌍하다고 생각함 그분들은 열심히 나름대로 살아가는데 남편(아빠)가 외도하고 다른여자랑 아이를 만들면 진짜 배신감이랑 충격이 클것같음..
워니원이 : 역대한국영화중 최고수위로 3위안에 드는 영화면서 제대로된 영화라고 생각합니다.

... 

#맥심180

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.

전체 18,108건 8 페이지
게시물 검색
Copyright © aafood.co.kr. All rights reserved.  연락처: help@ggemtv.com